
Werkzaamheden de Zandkoele in volle gang!
Specialisten A. de Jonge al meer dan 30 jaar van alle markten thuis!

Werkzaamheden de Zandkoele in volle gang! © Jansema Media
ADVERTORIAL Een thuiswedstrijd voor de medewerkers van A. de Jonge V.O.F. uit Sint Jansklooster. Sinds vorige week zijn Corné Slijkhuis en Henk de Vries druk aan de slag bij geologisch monument De Zandkoele te Heetveld. De klus ligt bij het bedrijf in vertrouwde handen. De afgelopen 34 jaar is de onderneming van Aalt de Jonge uitgegroeid tot een bedrijf waar in het seizoen ruim 50 vakmensen werken.
De Zandkoele
Plaatselijk Belang Sint Jansklooster-Heetveld had al enige tijd de wens om de entree’s van het dorp te verfraaien. Monument de Zandkoele, aangelegd in 1984, kon wel een opknapbeurt gebruiken. Het PB deed een aanvraag bij de gemeente en al snel werden de specialisten van A. de Jonge aan het werk gezet.
Scandinavië
In de Zandkoele is een kaart van Scandinavië uitgelegd in houtsnippers en zwerfkeien met daarin aangegeven de herkomstplaats van de in Nederland gevonden zwerfstenen. Het historische monument wordt weer opgeknapt om te kunnen dienen als toeristische trekpleister, de houtsnippers worden vervangen door halfverharding en de paden worden ook voorzien van een nieuwe toplaag
Wim Odink vertelt: “Het monument wordt niet alleen opgeknapt, maar er komen ook bankjes te staan. Langs de weg komen parkeervakken zodat het goed toegankelijk is voor belangstellenden.”
Openbaar groen
A. de Jonge is al tientallen jaren gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van openbaar groen. Hieronder vallen niet alleen bomen en bosschages maar ook maaiwerkzaamheden. en onderhouden van wetlands.
Ook voor particulieren
Een team van stratenmakers en hoveniers is dagelijks op pad om tuinen aan te leggen en te verzorgen. Het gehele proces, van schetswerk tot oplevering, ligt bij deze medewerkers in vertrouwde handen.
Verhuur
Het machinepark waarover het bedrijf beschikt is ook bruikbaar voor verhuur. Van trilplaten tot tractoren: het is allemaal mogelijk. Wim: “Alles wat nodig is om een klus te klaren kunnen wij voor u regelen, uiteraard met chauffeur.”
Benieuwd naar wat A. de Jonge Maai- en Groenonderhoud voor u kan betekenen? Bel of e-mail: 0527-246533 | info@adejonge.nl | www.adejonge.nl
Door: De Brederwiedekrant | Nieuwsredactie
Artikelcorrectie of aanvulling doorgeven? Meld het ons. Wilt u reageren op dit bericht? Laat dan uw reactie achter. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 038 - 88 88 853.

° | °
- Donderdag 26.05.22
- Vrijdag 27.05.22
- Zaterdag 28.05.22
- Zondag 29.05.22
- Maandag 30.05.22
- Dinsdag 31.05.22
- Woensdag 01.06.22
- Volledige agenda...
POLL
- De coronacrisis vraagt het uiterste van de Nederlandse bevolking. We moeten er alles aan doen om verspreiding van het virus te stoppen.
Maatregelen zijn niet streng genoeg
De maatregelen gaan (veel) te ver
Kabinet moet bereid zijn nog meer uit de kast te halen om Nederland door de coronacrisis te loodsen
MEEST GELEZEN
- Donderdag 26.05.22
- Woensdag 25.05.22
- Dinsdag 24.05.22
- Maandag 23.05.22
- Volledig overzicht...
REACTIES
- Artillerie is een onderdeel van de Koninklijke Landmacht
- dit is genieten zonder de deur uit te moeten.
- Wat prachtig het verdriet van je afgeschreven. met dit medium laten tranen de inkt niet uitlopen, het verdriet is er niet minder om
- In het kader van Een Leven Lang Leren was het dan toch heel mooi geweest als de gemeente Steenwijkerland ook eens zijn best gedaan had om de Volksuniv...
MAAND GELEDEN
- Dinsdag 26.04.22
- Maandag 25.04.22
- Zondag 24.04.22
- Zaterdag 23.04.22
HALFJAAR
- Vrijdag 26.11.21
- Donderdag 25.11.21
'In Steenwijkerland moet iedereen mee kunnen doen!' - Woensdag 24.11.21
Masterplan voor nieuwe woonwijk Steenwijk Zuidoost - Dinsdag 23.11.21
Wetsvoorstellen bredere inzet coronatoegangsbewijs en 2G naar Tweede Kamer
JAAR
- Woensdag 26.05.21
Eerste Kamer stemt voor quarantaineplicht en testbewijzen - Dinsdag 25.05.21
'Middelbare scholen volledig open' - Maandag 24.05.21
- Zondag 23.05.21
- Woonadressen afgeschermd in Handelsregister per 1 januari 2022
- DigiD eLoket: Inloggen met alleen gebruikersnaam en wachtwoord stopt vanaf 1 november 2021
- Wetland Wonen gaat woningen in Giethoorn en Blokzijl verduurzamen
- KHN Steenwijkerland en KopTop lanceren: Is-Lit.nl
- Nieuwe subsidieregeling voor toeristische bedrijven met innovatie ambitie in Overijssel